FotografiaPRO | FotografiaPRO - autorskie warsztaty fotograficzne
FotografiaPRO - autorskie warsztaty fotograficzne. Warsztaty fotografii motoryzacyjnej, samochodu, aktu, fashion
fotografia, warsztaty, warsztat, kursy, kurs, nauka, szkoła, akt, auto, samochód, motoryzacja, studio, fashion, beauty, moda, foto, zdjęcia, aparat, fotograficzny, katowice, chorzów, siemianowice, mikołów, bytom, zabrze, gliwice, polska
17438
page,page-id-17438,page-child,parent-pageid-17818,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Informacje o warsztatach

Dla kogo są nasze warsztaty?

Jedno jest pewne: trafiłeś tutaj, ponieważ chcesz rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę na temat fotografii. Zapewne przeglądałeś już wiele stron poświeconych warsztatom fotografii  jedne wydały się inspirujące, inne nudne, jedne były ciekawe, inne odbywały się zbyt daleko, jedni prowadzący chętnie dzielą się wiedzą, inni omawiają tylko ogólniki, wreszcie jedne były za drogie, a drugie były za darmo. Jak znaleźć w tym gąszczu coś wartościowego i odpowiedniego dla siebie?

Po pierwsze trzeba dobrze dobrać poziom zajęć do własnych umiejętności. Nie trzeba uczestniczyć w zajęciach, podczas których większość poruszanych tematów jest już ci znana, bo wszyscy wiemy, że to strata czasu. Nie możesz również wybierać się na warsztaty, na których nie znasz połowy pojęć, ponieważ zanim zrozumiesz ich znaczenie, warsztaty się skończą, a Ty nie wyniesiesz z nich oczekiwanej wiedzy.

Zastanów się, czy chcesz spędzić tylko „zaliczyć kurs”, czy chcesz się czegoś nauczyć. Wiele warsztatów polega tylko na przygotowaniu uczestnikom planu zdjęciowego i wspólnym robieniu zdjęć. My skupiamy się na przekazaniu konkretnej wiedzy, którą będziesz mógł później samodzielnie wykorzystać. Dzięki temu, fotografie jakie zrobisz na naszych warsztatach, będą kolejnym krokiem w Twoim rozwoju, a nie tylko ładnymi obrazkami, których nie potrafisz samodzielnie powtórzyć.

Zapraszamy Cię do naszego świata. Świata wypełnionego dźwiękiem wyzwalanej migawki i błyskających fleszy, świata, w którym odkrywasz to, czego nie widać i zachowujesz to na zawsze w obrazie fotograficznym. Zapraszamy Cię na nasze warsztaty i spotkania fotograficzne.

Czego się nauczę?

W zależności od tematyki warsztatów, nauczysz się pracy ze sprzętem fotograficznym, jego obsługi, zasady działania i odpowiedniego użycia.

W przypadku warsztatów z modelką nauczysz się pracy z osobą pozującą, trudnej sztuki komunikacji i uzyskiwania oczekiwanych wyników.

Na każdych warsztatach uczymy jak zrozumieć światło i jak pracować z oświetleniem naturalnym, studyjnym lub mieszanym. opanujesz obsługę sprzętu studyjnego, poznasz jego rodzaje i sposoby zastosowania.

Aby wszelkie organizowane przez nas akcje przebiegały spokojnie w zgodnie z należytym poszanowaniem współuczestników, przedstawiamy

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WARSZTATACH

1. Zajęcia odbywają się w dni wskazane w opisie danego warsztatu i trwają zadeklarowaną ilość godzin (jeśli warsztaty są całodniowe, obowiązuje w trakcie nich godzinna przerwa na posiłek).
2. Zajęcia są prowadzone w małych grupach (maksimum 8-10 osób na prowadzącego w zależności od tematyki warsztatów).
3. Uczestnikiem/czką warsztatów może zostać każdy, kto posiada chęć wspólnego tworzenia i poszerzania swoich horyzontów.
4. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do uzyskania pisemnej zgody rodziców lub opiekunów i dostarczenie jej organizatorom.
5. Zapisy na zajęcia polegają na przesłaniu zgłoszenia na adres e-mail. Lista uczestników jest zamykana na 7 dni przed terminem w przypadku warsztatów zagranicznych i 1 dzień przed terminem, w przypadku warsztatów odbywających się w Chorzowie/Katowicach.
6. Udział w zajęciach jest płatny, a koszt jest podany na stronie konkretnego warsztatu na stronie fotografiaPRO.pl.
7. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, potwierdzonych przelewem zaliczki lub pełnej kwoty za uczestnictwo, na rachunek bankowy organizatora.
8. W wypadku rezygnacji z uczestnictwa i przekazaniu tej informacji organizatorom nie później niż na 10 dni (warsztaty zagraniczne) lub 5 dni (warsztaty krajowe) przed terminem warsztatów, organizator zwraca wpłaconą kwotę. W przypadku rezygnacji po tym terminie organizator zwraca 70% wpłaconej kwoty.
9. Jeżeli na 10 dni (warsztaty zagraniczne) lub 5 dni (warsztaty krajowe) przed planowanym terminem warsztatów, nie uda się zebrać minimalnej liczby uczestników (liczba ta podana jest w opisie warsztatów), warsztaty mogą zostać odwołane. W takim wypadku organizator dokonuje zwrotu pełnych kwot wpłaconych na jego rachunek bankowy z tytułu uczestnictwa w warsztatach.
10. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach, jest dokonanie wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty, na przesłany mailem zwrotnym numer konta, do trzech dni roboczych od momentu deklaracji udziału w warsztatach.
11. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć plenerowych z powodów niezależnych od organizatora. W przypadku podjęcia takiej decyzji, informacja zostanie przekazana uczestnikom do 12 godzin przed terminem warsztatów, na podany przez nich podczas rejestracji adres mailowy. Zajęcia plenerowe mogą być odwołane np. z powodu niekorzystych warunków pogodowych. Uczestnicy zostaną poinformowani o nowym terminie warsztatów i będą mogli zdecydować czy wezmą udział w zajęciach. W przeciwnym wypadku, uczestnicy otrzymają zwrot pełnej kwoty, którą wpłacili.
12. Wykonane podczas warsztatów zdjęcia, uczestnicy mogą wykorzystać wyłącznie na własny użytek (prywatne portfolio). Udział w warsztatach jest równoznaczny ze zgodą uczestników, prowadzących, modeli i innych uczestników warsztatów na publikowanie zdjęć, na których się znajdują, w mediach społecznościowych i prywatnych portfolio.
13. W trakcie warsztatów obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
14. Rażące naruszenie regulaminu następuje w przypadku:
– spożywania alkoholu na zajęciach warsztatowych,
– pojawienia się na zajęciach warsztatowych w stanie upojenia alkoholowego,
– permanentnego zachowania odbiegającego od kanonu kultury osobistej.
15. Akceptując niniejszy regulamin uczestnik oświadcza, że zna i akceptuje zasady i warunki określone na stronie konkretnych warsztatów.
Organizator warsztatów –  Studio Jeden Artur Nyk
ul. Kosynierów 17/1
40-696 Katowice

 

 

FotografiaPRO