FotografiaPRO | Warsztaty na Festiwalu Fotografii w Rybniku
17867
page,page-id-17867,page-child,parent-pageid-17818,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

Warsztaty na Festiwalu Fotografii w Rybniku

Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku dobrze nam się kojarzy. To tu właśnie w 2009 roku Artur Nyk wystąpił po raz pierwszy przed dużą festiwalową publicznością.
Do dzisiaj pamięta emocje z tym związane, gdy musiał powitać tłum ludzi czekający na swoją prezentację. Pierwsze słowa ledwo mógł wypowiedzieć, tak drżał mu głos:) Na szczęście mikrofon też wtedy nawalił i wszystko można było zwalić na tą awarię. Po chwili, gdy ludzie zaczęli pozytywnie reagować na pokazywane fotografie, wyluzował się i do końca już swobodnie o nich opowiadał.

 

Na tegorocznym Festiwalu poprowadzi warsztaty z fotografii portretowej. Warsztaty z Arturem odbędą się w dniu 15. marca 2014 o godzinie 12:30. Przy tej okazji będzie opowiadał między innymi o tym, jak powstało to zdjęcie z Kingą.

Cały program festiwalu znajdziecie na jego oficjalnej stronie: festiwal.rybnik.pl


 

WARSZTATY ZAKOŃCZONE – 15.03.2014

FotografiaPRO - Warsztaty fotograficzne

Jeżeli masz pytania dotyczące udziału w warsztatach lub chcesz się upewnić czy spełnią one Twoje oczekiwania, pisz na adres: warsztaty@fotografiapro.pl

FotografiaPRO